BIO

Sestava: Kosmonaut (kytara, zpěv); Štěpán Axman (basovka, zpěv), Aleš Vosáhlo (cajón, kytara, zpěv), Pavel Karas (kytara, zpěv).

Skupina Nevermore & Kosmonaut je formace, které vznikla kolem písničkáře a autora Michala Šimíčka, který vystupuje pod svým internetovým nickem Kosmonaut. Kapelu tvoří basista Štěpán Axman, perkusista - multiinstrumentalista Aleš Vosáhlo a kytarista Pavel Karas. Kosmonaut je dlouholetým členem "Textové dílny u Slávka Janouška". Texty jsou v češtině a veškerá muzika je autorská. Žánr skupiny je nejlépe definován jako akustický rock. V dubnu 2009 vydali Nevermore & Kosmonaut své první oficiální demo CD "V kruzích".

V kruzích DEMO 2009Demo V kruzích obsahuje písně:
Bufet V / Mlčení je tma / Hořící platany / Yellow / Něco ve mně zlomilo se / Propil jsem slunce / O mém stínu / Polární kruhy v obilí
Album je zdarma ke stažení.

V roce 2012 vydala skupina čtyřpísňové EP. V květnu 2014 vydala skupina první oficiální CD Mezi planetami. Současná sestava skupiny intenzivně zkouší a vystupuje. Domovská scéna skupiny je v brněnském klubu Café Práh.

Mezi planetami (2014)Album Mezi planetami obsahuje písně:
Myší past / Cesta do nemožna / Ponorka / Ostrov (I) / Vůně papriky / Hořící platany / Poslední klidná hladina / Bleděmodré město / Mezi planetami / Polární kruhy v obilí / Propil jsem slunce / Ostrv (II) / O duši / Elektrická bouře
Více informací a ukázky / Koupit