NOVINKY

Nové album

Podpořte vznik nového konceptuálního alba brněnské hudební skupiny Nevermore & Kosmonaut, které se v 11 písních věnuje Brnu – „Bleděmodrému městu“.

ODKAZ NA SBÍRKU www.startovac.cz/projekty/bledemodre-mesto/

Nové konceptuální album skupiny Nevermore & Kosmonaut je inspirováno městem Brnem a jeho příběhy. Po třech letech příprav natáčíme 11 autorských písní. Muzika bude místy doplněna o autentické zvuky města a v textech písní jsou jmenovány brněnské reálie. Téma jsme vybrali na základě touhy poznat více místo, kde žijeme a zachytit jeho proměny v čase. Nečekejte ale průvodce městem ani slovník hantecu. Album není příběhem města, ale vypráví příběhy, které se v jeho kulisách staly, nebo stát mohly. Žánr alba: pop–rock–folk. 

NMK_studio_kolaz3.jpg

Album nahráváme ve Studiu Reset v Brně pod vedením zkušeného zvukového mistra Romana Kašníka, mixu a masteru se ujme známý producent Lukáš ChromekVelkou péči věnujeme také bookletu, jenž bude obsahovat kromě textů také krátké příběhy o jejich vzniku, GPS souřadnice ke konkrétním místům spjatým s písničkami a v neposlední řadě fotografie nafocené v exteriérech Brna s herci Divadla Husa na provázku. Fotoaparátu se ujme dvorní fotograf Husy na provázku David Konečný.

Album vyjde 4 roky po debutové desce „Mezi planetami“ a bude pokřtěno 18. června 2018 v brněnském planetáriu koncertem s videoprojekcemi vytvořenými speciálně pro tuto příležitost.

Zkrátka, přípravě alba věnujeme maximální péči, aby výsledek stál opravdu za to. Většinu nákladů hradíme ze svých zdrojů, ale ani to bohužel nepokryje všechny nutné výdaje. Předplacením alba umožníte jeho vznik. Peníze využijeme na studio, mix a master a také na vznik bookletu.

Moc děkujeme za podporu!

Nový videoklip

Podívejte se na nový videoklip naší kapely Nevermore & Kosmonaut na píseň Ostrov z alba Mezi planetami. Děkujeme všem, kteří se na něm podíleli. Snad vás tento klip poteší, stejně jako nás, když jsme jej natáčeli.

NMK chystá nové album

Intenzivně připravujeme novou konceptuální desku "Bleděmodré město". Písně skoro hotové. Koncerty se pomalu začnou objevovat zde na webu. Těšíme se. NMK